Piese camioane Piese import camioane Piese originale Piese schimb camioane Piese vehicule comerciale
Elemente de directie si transmisie Parti cutie viteze Sisteme electrice Elemente de franare Parti si accesorii motor Elemente de suspensie Elemente de caroserie si accesorii Perne de aer
Piese camioane
piese de camioane
  • default

Contact

Sediul central situat in Bucuresti, zona Militari, Bvd. Iuliu Maniu 447-451, pune la dispozitia clientilor un magazin de prezentare si vanzare a produselor, deschis pentru Dumneavoastra de luni pana vineri intre orele 8.00 si 18.00, iar sambata intre orele 8.00 si 14.00 in Bucuresti si 8.00 si 13.00 in tara. Dam curs solicitarilor Dumneavoastra si la numerele de telefon : 021-3118586, 0724-333888, 0742-048888 sau fax 021-3006058.

Echipa PRO TECH va asteapta sa descoperiti noul univers al pieselor de schimb de calitate!

   

Bucuresti – SEDIU CENTRAL
Bvd. Iuliu Maniu Nr. 447-451, sector 6
Tel:   021-311.85.86, 0724-333 888
Fax:  021-300.60.58
E-mail:  office@pro-tech.ro

Iasi*
Str . Canta, Nr. 61
Tel:   0740-555.348, 0749-220.522, 0752-220.522
E-mail:  iasi@pro-tech.ro

Cluj-Napoca
Str. Traian Vuia, Nr. 155B
Tel:   0264-274.464, 0728-879.850, 0756-031.095
Fax:  0264-274.465
E-mail:  cluj@pro-tech.ro

Constanta
Str. Aurel Vlaicu, Nr. 124
Tel:   0728-879.849

E-mail:  constanta@pro-tech.ro

Braila*
Sos. Baldovinesti, Nr. 16
Tel:   0751-129.115, 0735-513.900
E-mail:  braila@pro-tech.ro

Galati
Cartier Micro 18, Str. Brailei, Nr. 258bis
Tel:   0336-802.894, 0756-031.097
Fax:  0336-802.894
E-mail:  galati@pro-tech.ro

Sibiu
Sos. Alba Iulia, Nr. 83, Bl. 27B, Parter
Tel:   0369-448.957, 0756-031.093
Fax:  0369-448.957
E-mail:  sibiu@pro-tech.ro

Timisoara
Comuna Ghiroda, Str. Calea Lugojului, Nr. 100A
Tel:   0256-201.160, 0728-879.852, 0756-031.096
Fax:  0256-201.160
E-mail:  timisoara@pro-tech.ro

Turnu Severin*
Str. Spl. Mihai Viteazu, Nr. 1I
Tel:  0252-312.520, 0748-097.853
E-mail:  turnuseverin@pro-tech.ro

 

* Locatii in sistem franciza